Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
doda z U.K
Strona Główna

.::Księga Fanów::.

Ksiega Fanow
Dodaj do Księgi Fanow

.::Stare utwory::.
2007
Czerwiec
Maj


.::O Dodusi::.
Hejka mam na imie Sandra i mam 12 latek bardzo lubie Virgin i inne zespoly...A tto muj nr.Gadu-Dadu:7914630!Po za tym lubie robic blogi,ukladac taniec i takie tam...
Mysle ,ze wam sie spodoba muj blog!
Komentujcie!!!!

Dodaj mnie do ulubionych Plis!

.:: Inni Co Lubia DoDe ::.
http://www.jaius5.bloog.pl
http://www.makinka.blob.onet.pl
Powered By blog4u.pl
doda z U.K

Ulka Komsta: Wyczytałam gdzieś, że lubisz przebywać w towarzystwie facetów z jajami, więc przykro mi, że redakcja M. wysłała mnie. (śmiech)
Doda: No wiesz, ja się męczę, jak mam do czynienia z mężczyznami, którzy nie mają swojego zdania i w ogóle zachowują się, rozumiesz, jak kluchy w rosole. Tak, że generalnie krew mnie wtedy zalewa i w ogóle mi się ręce trzęsą. Rozumiesz…
U.K.: A dziewczyny?
Doda: Nie mam dużo koleżanek, dlatego, że dziewczyny są zazdrosne, zawistne. Mają, to w genach po prostu, a faceci są generalnie równymi kumplami. Wiecznie miałam więcej kolegów niż koleżanek.
U.K.: Elżbieta Zapędowska powiedziała, że masz ostry głos, ale też, że jesteś niezłą wariatką. Czujesz się szaloną osobą?
Doda: Ja wiem, czy ja się tak czuję? No tak mówią. Ja się zachowuję, tak, jak mi się chce na dany moment, a że wychodzi na to, że jest to trochę niezbyt normalne, no to trudno.
U.K. Skąd się wziął pomysł na śpiewanie, na muzykę?
Doda: Pomysł pewnie wziął się z góry. Generalnie, jak mój ojciec posuwał mamę, to Pan Bóg z aniołami stwierdzili, że dadzą mi talent wokalistki. Żaden pomysł się nie wziął, bo albo ktoś potrafi śpiewać i lubi śpiewać albo nie. Nie usiadłam sobie pewnego dnia mając lat 16 i nie powiedziałam "Aaa, będę sobie śpiewać". To jest beznadziejne. Wiem, że tak robi 60 % wokalistek na naszym rynku i później trzeba słuchać takich ochłapów. Natomiast ja śpiewam od zawsze.
U.K.: Najpierw byłaś w Teatrze Buffo, teraz jesteś w Virgin. To są dla mnie dwa zupełnie różne muzyczne światy…
Doda: Wcześniej jeszcze śpiewałam poezję śpiewaną, wcześniej jeszcze chciałam śpiewać w chórze kościelnym. Generalnie jest to bardzo dobre moim daniem, ponieważ artysta musi być wszechstronny i musi czuć się pewnie na rynku muzycznym, żeby w każdym klimacie móc się znaleźć. A ja wszystkie klimaty już obeszłam, natomiast w rocku czuję się najlepiej.
U.K.: Czyli teraz w Virgin. A skąd w ogóle wziął się pomysł na nazwę zespołu i na Dodę?
Doda: Nie było pomysłu na Dodę, tylko Doda po prostu już była. Zespół się stworzył, bo chłopaki chcieli stworzyć coś, czego nie było, czyli fajny, młodzieżowy zespół z charyzmatyczną wokalistką na czele. Więc pomysłu na Dodę nie było, Doda przyszła na przesłuchania i od razu podpisaliśmy kontrakt z firmą fonograficzną i wydaliśmy sobie płytę.
U.K.: Ale przyszła Doda, czy przyszła Dorota?
Doda: No przyszła Doda, bo nikt na mnie nie mówił Dorota. Doda to jest moja ksywa od dzieciństwa.
U.K.: Masz opinię osoby wulgarnej. Nie przeszkadza ci to?
Doda: A w czym ma mi to przeszkadzać? Ludzie piszą o mnie to, co słyszą. No. Ja się przyznaję do tego, że klnę jak szewc. Generalnie, już nic z tym nie zrobię, wymyka mi się czasem.
U.K.: Lubisz szokować?
Doda: Jakoś mi to wychodzi niechcący. Ale pewnie lubię, bo dodaje nam to jakiejś popularności. Mi i zespołowi. I o to chodzi.
U.K.: Czyli nie wystarczy mieć dzisiaj ładnego głosu, twarzy, żeby zaistnieć jako wokalistka.?
Doda: Nie, no, bo gdyby tylko o to chodziło, to moja pierwsza płyta już by była na pierwszym miejscu. A druga jest dopiero. Czyli chyba nie tylko chodzi o fajną buzię i fajny głos, tylko o coś jeszcze na pewno ciężka praca, znajomości, kontrowersja, szoking. Żeby ludzie cię zauważyli, żeby ludzie stwierdzili: "Tak Właśnie ciebie chcę kupić". Bo wiesz, generalnie wątpię, żeby płyta sprzedawała się dlatego, bo jest to zajebista muzyka. Może większość osób nas nie zna, nie wie, ile nas to pracy kosztowało, żeby stworzyć fajny klimat. Tylko bardziej, żeby sobie obejrzeć niecenzuralną wersję teledysku, żeby sobie poczytać, co napisała Doda. Żeby zobaczyć, jak Doda wyszła na zdjęciach. Żeby zobaczyć, co chłopcy napisali w podziękowaniach. Wiesz, no my jesteśmy teraz takim trendi zespołem. Wiesz, jesteśmy teraz na topie. Fajnie wyglądacie, to jest zespół Virgin. Jest OK.
U.K.: Na ostatniej płycie jest tez kilka twoich piosenek…
Doda: O ile można nazwać jedenaście tekstów kilkoma, to kilka rzeczywiście udało mi się skrobnąć…
U.K.: Sporo jest o miłości. Jesteś zakochana?
Doda: Teraz tak. Teraz jestem zakochana. (śmiech) Wtedy byłam nieszczęśliwie zakochana. Akurat ten fragment mojego życia, który przelałam właśnie na teksty, na ostatnią płytę, to obejmuje właśnie taki moment zakochania, niezakochania, złamania serca, zakochania ponownego i takich różnych rzeczy.
U.K.: Ale jest też sporo o nienawiści, władzy ("Nie tak -do mnie mówi się", "Nie złość Dody"), niezależności…
Doda: Jestem taka, piszę o tym, co jest we mnie.
U.K.: Nowa płyta. Trasa koncertowa za wami – zakończyliście ją w wczorajszym występem. Jak ci się podoba w Białymstoku?
Doda: Białystok bardzo mi się podoba, szczególnie podobał mi się wczorajszy koncert, ponieważ publiczność była niesamowicie entuzjastyczna. W związku z tym postanowiłam zeskoczyć ze sceny i przywitać się z nią, co wzbudziło lekkie zabicie serca mojej pani manager i wszystkich ochroniarzy.
U.K.: A w innych miastach?
Doda: W innych miastach było też fajnie tylko, że wiesz, na otwartej przestrzeni jest o tyle fajniej, że jest dużo ludzi, jest zupełnie inna atmosfera. Z takim powerem.
U.K. W zespole Virgin jest spora różnica wieku między tobą, a chłopakami. Dogadujecie się bez problemów?
Doda: Pewnie, ja mam narzeczonego, który jest ode mnie 12 lat starszy. W ogóle wszyscy są ode mnie starsi. Ja generalnie prezentuję wysoki poziom po prostu wszystkiego. Więc generalnie nie potrafię się dogadywać ze swoimi rówieśnikami. Dla mnie to jest męczące strasznie.
U.K.: Najbliższe plany?
Doda: Słuchaj, muzyczne przede wszystkim takie, że mam zamiar zdobyć złotą i platynową płytę. Za rok pojedziemy na Opole, wygramy Eurowizję. Prywatne, no to chciałabym wyjść za mąż w końcu.
U.K.: Dziękuję za rozmowę.


Sandra 12/05/2007 10:14:56 [Powrót] zostaw cos